США скликають Радбез ООН через випробування КНДР балістичної ракети
- Подробиці
- Опубліковано 05.07.2017 08:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1388

Посол США в ООН Ніккі Гейлі вимагає негайного скликання Ради безпеки ООН через випробування Північною Кореєю балістичної ракети. Про це повідомляють американські дипломатичні джерела, передає «Голос Америки».
Сьогодні американські ЗМІ повідомили, що військові США вважають, що КНДР провела випробування двоступеневої міжконтинентальної балістичної ракети, здатної завдати удару по території США.
Речник посла США в ООН Джонатан Вачтел заявив у Twitter, що представник США в Організації об'єднаних націй вимагає проведення засідання Радбезу у відкритому форматі.
У відповідь на інформацію про випробування КНДР балістичної ракети, що здатна нести загрозу США, редакція впливового видання The Wall Street Journal закликала США поставити за ціль повалення режиму Кім Чен Ина.
Фото Reuters
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.01.2026 20:26
Сьогодні Україна вшановує День українського політв’язня12.01.2026 12:55
Збито та подавлено 135 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 12 січня


Коментарі