У Чилі обрали президента. Ним став екс-президент Піньєра, за якого віддали 54,6% голосів
- Подробиці
- Опубліковано 18.12.2017 12:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1470
У ході другого туру президентських виборів в Чилі перемогу здобув екс-президент Себастьян Піньєра. Перший тур президентських виборів відбувся 19 листопада. Основними конкурентами за президентське крісло виступали екс-президент Чилі Себастьян Піньєра і його суперник - лівоцентрист Алехандро Гільіер. У голосуванні взяли участь 14 мільйонів виборців, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Згідно з неофіційними підсумками голосування, за Піньеру проголосували 54,6% виборців, в той час як за його суперника Гільіеру - 45,4%.
У ході передвиборної кампанії кандидатуру Гільіера підтримував діючий президент Чилі Мішель Бачелет.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
20.02.2026 09:14
Збито та подавлено 107 ворожих БпЛА20.02.2026 09:03
Земля горить під ногами окупанта!Полковник ЗСУ у відставці, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком 19 лютого обговорили важливі новини війни в Україні


Коментарі