Гватемала перенесе посольство в Ізраїлі в Єрусалим
- Подробиці
- Опубліковано 25.12.2017 11:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1405

Гватемала перенесе своє посольство в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалима. Відповідні доручення дав президент Гватемали Джиммі Моралес. Як написав Моралес в Facebook, він прийняв рішення про перенесення посольства в Єрусалим після розмови з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Президент повідомив, що доручив МЗС Гватемали почати у зв'язку з цим відповідні роботи, але не назвав точних термінів перенесення посольства.
Таким чином, Гватемала, що знаходиться в економічній залежності від США, стала другою країною, яка має намір перенести своє посольство в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалима.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
20.07.2026 08:49
Збито та подавлено 81 ціль противника20.07.2026 08:03
1600 кацапів подохло минулої доби на українські землі19.07.2026 23:22
Енергетичний колапс та «Кримський рубильник off»Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 20 липня


Коментарі