На півдні Ємену тривають запеклі бої між прихильниками незалежності та урядовими військами
- Подробиці
- Опубліковано 30.01.2018 10:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1537
У єменському місті Аден в результаті боїв між прихильниками незалежності Південного Ємену і урядовими військами загинули 36 і поранення отримали 180 осіб. Про це повідомили в Міжнародному комітеті Червоного Хреста. Раніше джерела в уряді Ємену інформували про 16 загиблих і 141 пораненого в результаті боїв, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
У той же час очевидці стверджують, що бої перекинулися на район Крейтер, в якому знаходиться палац «Меашік» - штаб-квартира законного уряду Ємену.
Місто Аден є тимчасовою столицею Ємену.
У Ємені з 2014 року триває збройний конфлікт, в якому, з одного боку, беруть участь повстанці шиїтського руху «Ансаруллах» і прихильники поваленого президента Ємену Алі Абдуллаха Саліха, а з іншого - урядові війська, лояльні президентові Абдураббу Мансуру Хаді. Четвертого грудня колишній президент Ємену Алі Абдуллах Саліх був убитий повстанцями руху «Ансаруллах».
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Суд обязал Диснейленд позаботиться об...
21 июл. 2012 г.

Америка поможет Украине получить международную...
23 февр. 2014 г.

В президента ФИФА на пресс-конференции...
20 июл. 2015 г.
Набираючі популярність...

У Києві викрили псевдо-мольфара, який...
14 окт. 2025 г.

Відправляла «клієнтам» метадон у коробках...
19 окт. 2025 г.

Трамп заявив, що не казав...
20 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 20 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі