Полонені терористи ДЕАШ зізналися у співпраці з режимом Асада
- Подробиці
- Опубліковано 15.02.2018 10:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1677

Терористи ДЕАШ, взяті в полон опозиційними угрупованнями в Сирії, визнали координацію дій з режимом Башара Асада. Як повідомляє агентство «Анадолу» з посиланням на джерела опозиції, терористи були схоплені опозицією при спробі потрапити в зону деескалації напруженості в Ідлібі через коридор, відкритий з провінції Хама режимом Башара Асада.
Під час допиту бойовики визнали, що з метою допомогти просунутися в напрямку Ідлібу режим Башара Асада і росія наносили удари з повітря по опозиції, але не прицілювалися в бойовиків ДЕАШ.

При цьому опозиція не повідомляє місцезнаходження схоплених терористів, побоюючись атак режиму Асада і його прихильників, які спробують перешкодити допиту.

Раніше 12 опозиційних груп в рамках спільної операції під назвою «Відображення атаки загарбників» взяли в полон 400 бойовиків ДЕАШ в ході зіткнень в південних і східних околицях Ідліба.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
21.12.2025 09:33
Збито та подавлено 75 ворожих БпЛА21.12.2025 09:17
1130 кацапів одохло минулої доби на українській землі20.12.2025 22:22
СБУ уразила два російські літаки Су-27 на аеродромі БельбекУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили головні новини за 21 грудня


Коментарі