Фіни вважають, що активістів Greenpeace не можна прирівнювати до піратів

greenpeace

 
Фінська влада буде відслідковувати розвиток ситуації навколо арешту в Мурманській області РФ активістів Greenpeace, серед яких є громадянка Фінляндії. Про це повідомила сьогодні міністр у справах міжнародного співробітництва в цілях розвитку Хейді Хаутала.


"Це був мирний протест. Активістів Greenpeace не можна прирівнювати до піратів . Ми разом з іншими країнами будемо стежити за тим, щоб ситуація вирішувалася в правовому руслі", - підкреслила вона.

18 вересня криголам Arctic Sunrise під голландським прапором підійшов до російської морської платформи " Прирозломна", яка веде буріння на шельфі біля узбережжя Мурманської області. Активісти, що знаходилися на борту "Грінпіс" спробували висадитися на платформу, але їх дії були припинені співробітниками прикордонного управління ФСБ, після чого судно на буксирі доставили в порт Мурманська.

За фактом нападу на "Прирозломний" порушено кримінальну справу про піратство. 22 з 30 затриманих арештовані, повідомляє ІТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.