У Сирії для боротьби проти режиму Асада об'єдналися 11 повстанських угруповань
- Подробиці
- Опубліковано 29.05.2018 10:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2287

11 повстанських угруповань, що ведуть боротьбу проти режиму Башара Асада, прийняли рішення про об'єднання. Підконтрольні Сирійської визвольної армії (СВА) загони заявили, що вони об'єдналися в новий «Фронт національного визволення». Відзначається, що мета нового формування - об'єднати ланки СВА, що діють в провінції Ідліб, під одним командуванням, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Лідером Фронту призначений один з командирів угруповання «Файлака Шам» Фаділь Аллах Аль-Хаджі, а його заступником - Сухайп Леййюш з «Армії Насера».
Нове збройне формування, що налічує 30 тисяч бійців, стане найбільшим загоном опозиції, що воює проти сирійського режиму.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
13.02.2026 09:30
Збито та подавлено 111 ворожих БпЛА13.02.2026 09:23
800 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 13 лютого


Коментарі