​Грузія обиратиме президента у другому турі голосування

Грузини будуть вибирати президента у другому турі голосування. Центральна виборча комісія порахувала майже 100% голосів. З 25 кандидатів у перегонах на посаду президента залишилися незалежна кандидатка Саломе Зурабішвілі та кандидат від опозиції Ґріґол Вашадзе, повідомляє Польське радіо.


Виборча явка склала 46,74% і була трохи більшою, ніж під час президентських виборів у 2013 році. За Саломе Зурабішвілі, яку підтримує чинна влада Грузії, проголосувало 38% виборців. Натомість опозиціонера з «Єдиного національного руху» підтримали 37% грузинів. На третій сходинці із 11% підтримки – також представник опозиції, Давіт Бакрадзе, який вже закликав своїх прибічників проголосувати у другому турі за Ґрігола Вашадзе, який був міністром закордонних справ за президента Міхеіла Саакашвілі.

Центральна виборча комісія повинна оголосити другий тур виборів протягом 20 днів. Досі усіх президентів Грузії вибирали у першому турі голосування.

Фото EPA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у новому військовому зведенні на 6 листопада обговорив актуальні ситуації на фронті

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.