В Ємені тривають бої за контроль над стратегічним портом
- Подробиці
- Опубліковано 07.11.2018 12:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1675
В Ємені урядові війська підступили до стратегічного портового міста Ходейда, яке знаходиться під контролем хусітів (бойовики руху «Ансаруллах»). У результаті боїв в місті знищено 23 хусітів. Як повідомляє сайт September.net, підконтрольний урядовим силам, операція проти хусітів проводиться за підтримки арабської коаліції на чолі з Саудівською Аравією, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Деякі населені пункти на заході Ходейди очищені від хусітів, крім того, забезпечено контроль над районом Дуввар Матахін.
Проурядові сили просуваються по кварталу Хамсін, і від порту Ходейда їх відділяють чотири кілометри.
У ході боїв 14 хусітів склали зброю і здалися, десятки втекли в бік міст Сана і Хаджу.
Інформація про втрати в лавах проурядових сил не надходила.
Порт Ходейда має стратегічне значення для надання гуманітарної допомоги населенню Ємену.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Легендарный Beatles сэр Пол Маккартни...
17 февр. 2012 г.

Американского военного полицейского ждет пожизненное...
12 апр. 2013 г.

На півночі Сирії знищено понад...
31 окт. 2016 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
17 июн. 2025 г.

14 загиблих та 44 потерпілих...
17 июн. 2025 г.
Чи вдасться Зеленському домовитися про...
17 июн. 2025 г.
Останні новини
17.06.2025 12:46
Чи вдасться Зеленському домовитися про постачання зброї?17.06.2025 10:38
Знешкоджено 428 цілей17.06.2025 10:29
1060 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан в ефірі разом із ведучою Іриною Узловою обговорив гучні вимоги Зеленського до партнерів
Коментарі