Режим Асада знову бомбардує північний захід Сирії: 12 людей загинули, серед них - 4 дітей
- Подробиці
- Опубліковано 22.05.2019 12:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1285
ВПС режиму Башара Асада завдали ударів по населених пунктах в зоні деескалації в Ідлібі на північному заході Сирії. У результаті загинули 12 мирних жителів, в тому числі четверо дітей, більше 25 осіб отримали поранення, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Як повідомили в Управлінні цивільної оборони Ідліб («Білі каски»), бомби скинуті в нічні години на райони Маарат ан-Нуман і Хан-Шейхун, селища Аль-Кассабійя, Абідін, Хіш, Кириса, Кефер Сіджне і Нукейір в провінції Ідліб.
Провінція Ідліб на північному заході Сирії є оплотом опозиції практично з самого початку збройного конфлікту.
За даними Управління цивільної оборони Сирії, з 25 квітня 2019 року в результаті атак і обстрілів в зоні деескалації загинуло щонайменше 183 мирних жителів, понад 455 осіб отримали поранення.
Режим Асада за підтримки проіранських терористичних угруповань і вкс росії близько трьох тижнів тому почав масштабний наступ на райони в зоні деескалації на північному заході Сирії. У результаті наступу під контроль сил режиму Асада перейшла територія загальною площею близько 100 кілометрів.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Кипру выделят 10 миллиардов евро...
25 мар. 2013 г.

Нетаньяху предлагает сократить средства для...
14 мая 2013 г.

Путин попросил Матвиенко не использовать...
24 июн. 2014 г.
Набираючі популярність...

Ізраїльська армія оголосила про початок...
17 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
18 мая 2025 г.

1130 кацапів подохло минулої доби...
18 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі