Хусіти звільнили 36 полонених на півночі Ємену. Особистості звільнених бранців не оприлюднені
- Подробиці
- Опубліковано 08.03.2020 14:12
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1859

Ополченці з руху «Ансаруллах» (хусіти) в Ємені звільнили 36 осіб, раніше взятих в полон в провінції Аль-Джевф. Про це повідомляє підконтрольний хусітам телеканал El-Mesira. Згідно з інформацією, бранці звільнені за указом Вищої політичної ради - виконавчого органу хусітів, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Особистість звільнених бранців не оприлюднена.
На минулому тижні хусіти повідомили, що встановили контроль над містом Аль-Хазм в провінції Аль-Джавф. Провінція Аль-Джавф розташована на півночі Ємену на кордоні з Саудівською Аравією і вважається стратегічно важливим регіоном.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.06.2026 11:45
Збито та подавлено 114 ворожих БпЛА16.06.2026 11:36
1230 кацапів подохло минулої доби на українській землі15.06.2026 21:15
Опір Ірану змусив США визнати закінчення війниВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 15 червня


Коментарі