Збройні сили Туреччини уважно відстежують режим перемир'я на північному заході Сирії
- Подробиці
- Опубліковано 09.03.2020 11:21
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2893
Збройні сили Туреччини демонструють максимальну пильність у питанні дотримання умов московських угод по Ідлібу. Будь-які пересування військ на північному заході Сирії проводяться з урахуванням фактору режиму припинення вогню, повідомили джерела в структурах сил безпеки Анкари.
Пріоритетом для Туреччини залишається припинення кровопролиття, формування умов для повернення мільйона вимушених переселенців у свої будинки, захист кордону Туреччини, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
«Турецька армія не допускає порушень перемир'я в Ідлібі і при необхідності готова застосувати силу щодо будь-яких сторін, які намагаються порушити умови домовленостей. Турецька сторона поінформована про спроби прихильників Башара Асада порушити перемир'я в Ідлібі і уважно відстежує їхні дії. Анкара чекає від російської федерації, як країни-гаранта, забезпечення повного дотримання режимом Асада умов угод», - зазначають джерела.
За підсумками турецько-російських переговорів на вищому рівні в москві 5 березня було оголошено про режим припинення вогню на північному заході Сирії. Режим перемир'я набув чинності опівночі шостого березня.
З 15 березня Туреччина і росія почнуть спільне патрулювання по трасі М4, уздовж якої буде створено коридор безпеки.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Джулиан Ассанж, основатель Wikileaks, будет...
19 мар. 2012 г.

Передовой отряд Танзании прибыл в...
12 мая 2013 г.

У Японії натякнули РФ про...
5 авг. 2014 г.
Набираючі популярність...

Украинская статистика: ложь ложью, но...
11 сент. 2009 г.

Жарт Юлії Тимошенко став реальністю
9 апр. 2012 г.

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.
Останні новини
02.07.2025 11:10
Знешкоджено 79 ворожих БпЛА02.07.2025 11:01
1110 москалів подохло минулої доби на українській землі01.07.2025 09:43
Знешкоджено 47 ворожих БпЛА01.07.2025 09:34
970 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі