Теракти в Іраку - 5 загиблих. Жодна з терористичних організацій не взяла на себе відповідальність за вибухи
- Подробиці
- Опубліковано 21.04.2020 20:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1357
В Іраку в результаті декількох вибухів в провінції Салахаддін загинули п'ятеро людей, у тому числі три ополченця «Хашді-Шабі», повідомляють джерела в силах безпеки країни. Один з вибухових пристроїв було приведено в дію в районі Ширгат в момент проїзду автомобіля з ополченцями, загинули три ополченця, троє цивільних отримали поранення. Ще один вибух прогримів у селищі Аль-Сура, загинули два місцевих жителя - батько і син, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Жодна з організацій не взяла на себе відповідальність за вибухи.
За інформацією агентства, терористи ДЕАШ часто здійснюють теракти в провінціях Салахаддін, Мосул, Діяла і Кіркук в Іраку.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Единственный в этом столетии парад...
20 мар. 2012 г.

Президента Чехии обвинили в государственной...
4 мар. 2013 г.

Росія просить Кіпр про допуск...
7 дек. 2015 г.
Набираючі популярність...

840 кацапів подохло минулої доби...
4 сент. 2025 г.

Збито та подавлено 84 ворожих...
4 сент. 2025 г.

У Франції все більш позитивно...
4 сент. 2025 г.
Останні новини
04.09.2025 12:11
Збито та подавлено 84 ворожих БпЛА04.09.2025 12:03
840 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі