У Женеві обговорюють майбутнє Сирії - третє засідання Конституційного комітету Сирії після 9-ти місячної перерви
- Подробиці
- Опубліковано 24.08.2020 22:33
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1988
У женевській штаб-квартирі ООН проходить третє засідання Конституційного комітету Сирії за участю 45 делегатів. Члени так званої «малої групи», до складу якої увійшли по 15 представників режиму Башара Асада, громадянського суспільства Сирії і помірної опозиції знову зустрілися в Швейцарії після дев'ятимісячної перерви, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Перша сесія під головуванням спецпосланця генерального секретаря ООН Гейра Педерсена почалася о 12:00 за турецьким часом.
При вході в женевську штаб-квартиру ООН делегати не робити ніяких заяв. Прес-секретар Педерсена Дженніфер Фентон повідомила журналістам, що на обговореннях присутні представники всіх делегацій.
Зустрічі «малої групи» будуть проходити за участю співголів від опозиції і режиму Асада - Хаді аль-Бахра і Ахмеда Кузбарі.
Також на третє засідання в Женеву прибули представники Туреччини, росії, Ірану і США.
На брифінгу 21 серпня спецпосланець генерального секретаря ООН Педерсен повідомив, що планує провести зустрічі з представниками вищевказаних країн.
«Не варто очікувати «дива» чи «поворотного моменту» від Конституційного комітету Сирії. Це довгий і трудомісткий процес», -сказав Педерсен.
Очікується, що переговори триватимуть до п'ятниці.
Перше засідання комітету відбулося в Женеві 30 жовтня 2019 року за участю 150 делегатів.
Другий раунд переговорів проходив 25-29 листопада минулого року і закінчився безрезультатно через непримиренну позицію делегації сирійського режиму.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Письмо в поддержку Pussy Riot...
1 июл. 2012 г.

В России суд освободил людоедку...
16 мар. 2013 г.

США готові надати фінпідтримку Україні...
24 февр. 2014 г.
Набираючі популярність...

Апеляційний суд залишив у силі...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.

«Мешканці Криму продовжують зазнавати переслідувань...
18 июл. 2025 г.
Останні новини
19.07.2025 10:41
1120 москалів подохло минулої доби на українській землі18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі