У Женеві відновилися переговори по Сирії після виявлення коронавируса у 4-х делегатів від режиму Асада
- Подробиці
- Опубліковано 27.08.2020 22:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2224

У Женеві в четвер відновився третій тур засідань Конституційного комітету Сирії. Обговорення в рамках «малої групи» були припинені три дні тому через виявлення коронавирусної інфекції у чотирьох делегатів від режиму Башара Асада. Сьогоднішнє засідання почалося о 15.00 за турецьким часом без участі хворих делегатів, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Спецпосланець ООН по Сирії Гейр Педерсен повідомив, що переговори поновилися відповідно до рекомендацій представників МОЗ Швеції. Будуть суворо дотримані всі запобіжні заходи, зокрема, соціальна дистанція і маски.
За його словами, організатори мирних переговорів заручилися рішучою підтримкою ключових міжнародних гравців по Сирії, у тому числі Туреччини, росії, Ірану і США. Педерсен зазначив, що переговори продовжаться до суботи 29 серпня.
Перше засідання Конституційного комітету Сирії пройшло 30 жовтня за егідою ООН в Женеві.
До складу Конституційного комітету, що складається з двох структур, працює 150 осіб.
До першої входять представники режиму Асада, сирійської опозиції і неурядових організацій.
У другу структуру, так звану «малу групу» з 45 осіб (15 представників опозиції, 15 - режиму Асада і 15 – неурядових організацій).
Проект тексту конституції, у підготовці якого беруть участь 45 чоловік, повинен бути схвалений всіма 150 членами комітету. Для прийняття документа за нього повинні проголосувати не менше 75 відсотків від складу Конституційного комітету Сирії.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі