КНДР таки продемонструвала міжконтинентальну балістичну ракету
- Подробиці
- Опубліковано 10.10.2020 17:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3940

Зранку, 10 жовтня, ще було невідомо, як КНДР відсвяткує 75 років з дня заснування Робочої партії Кореї - комуністичної політичної партії. Навіть було невідомо, чи демонструватиме ТВ КНДР парад, або виступ Іна. Проте експерти припускалися, що Північна Корея вдасться до залякування світу демонстрацією зброї, і, зокрема, балістичних ракет.
Як повідомляє Reuters, Північна Корея вперше з 2018 року таки продемонструвала нову міжконтинентальну балістичну ракету (МБР) на військовому параді в Пхеньяні. Відредаговані кадри, показані на державному телебаченні, демонструють МБР на транспортному засобі з 22 колесами.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
19.03.2026 09:32
1 520 кацапів подохло минулої доби на українській землі18.03.2026 12:24
Повітряні сили приборкали зграю зі 128 ворожих дронівВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 19 березня


Коментарі