​В Егейському морі стався землетрус магнітудою 5,5 бала

В Егейському морі в неділю вранці стався землетрус магнітудою 5,5. Про це повідомили в Управлінні по запобіганню і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій при уряді Туреччини (AFAD). Підземні поштовхи зафіксовані о 07.31 за місцевим часом на глибині 14,85 км. Епіцентр землетрусу розташовувався в 41,22 км від берегів району Датча провінції Мугла. Слідом за землетрусом сталося два афтершоки силою 4,2 і 3,7 бала, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Заступник глави МВС Туреччини Ісмаїл Чатакли в своєму Twitter зазначив, що інформація про жертви або руйнування не надходила.

Біля берегів району Датча напередодні о 22:57 за місцевим часом стався землетрус магнітудою 4,5, а минулої ночі о 02:25 магнітудою 4,2.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Розглядаємо головні події за 16 березня разом із військовим аналітиком, полковником ЗСУ в запасі Романом Світаном

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.