Північна Корея здійснила запуск двох балістичних ракет у бік Японського моря
- Подробиці
- Опубліковано 18.12.2022 21:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2549

КНДР у неділю здійснила запуск двох балістичних ракет у бік Японського моря, повідомляє влада Японії. За інформацією Міністерства оборони Японії, ракети впали за межами національної виключної економічної зони.
Запуск ракет було здійснено об 11.13 та 12.05 за місцевим часом, додали у свою чергу у Генштабі ЗС Південної Кореї, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
КНДР з початку 2022 року здійснила запуск понад 60 ракет різної дальності.
Агентство Yonhap нагадало, що вчора в Північній Кореї відбулася поминальна церемонія з нагоди 11-ї річниці смерті колишнього лідера Кім Чен Іра.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 червня


Коментарі