В Японії четвертий за два місяці міністр подав у відставку через фінансові порушення
- Подробиці
- Опубліковано 27.12.2022 21:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1197

Міністр у справах реконструкції Японії Кен’я Акіба подав у відставку на тлі скандалу, пов'язаного із фінансовими порушеннями політика, передає телерадіокомпанія NHK. «Я прийняв рішення подати у відставку», - заявив він журналістам після зустрічі з прем'єр-міністром Фуміо Кісідою, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Під час виборчої кампанії перед виборами до нижньої палати парламенту у жовтні 2021 року Кен’я Акіба заплатив близько 200 тисяч ієн (1,4 тис. доларів) своїм секретарям, що є порушенням виборного законодавства.
Міністр також підозрюється в тому, що очолювані ним політичні фонди з 2011 по 2020 рік заплатили 14 млн ієн (близько 105 тис. доларів) за оренду офісу його дружині та матері, проте ці доходи не задекларували.
В уряді Фуміо Кісіди за останні два місяці пішли у відставку вже чотири міністри. Рівень підтримки японського кабміну продовжує знижуватись.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 червня


Коментарі