Біля берегів Ізміру врятовано понад 90 нелегальних мігрантів, ще 20 нелегальних мігрантів затримано
- Подробиці
- Опубліковано 19.08.2023 18:31
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 3069

Біля узбережжя районів Чешме та Мендерес у провінції Ізмір врятовано понад 90 нелегальних мігрантів, насильно видворених грецькою стороною до територіальних вод Туреччини. Крім того, затримано 20 нелегальних мігрантів, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Згідно з повідомленням, розміщеним на сайті командування берегової охорони, катер з рятувальниками було відправлено в район острова Караада після інформації про перебування там групи нелегальних мігрантів на гумовому човні. Команда берегової охорони врятувала 14 нелегальних мігрантів, які самотужки досягли острова.
Ще 77 нелегальних мігрантів було врятовано біля узбережжя Мендереса.
Крім того, групу нелегальних мігрантів на гумовому човні було виявлено дроном біля узбережжя Ізміру.
Співробітники берегової охорони Туреччини затримали 20 нелегальних мігрантів.
Після завершення необхідних процедур нелегальні мігранти відправлені до регіонального управління у справах міграції.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
23.06.2026 09:47
Збито та подавлено 118 ворожих БпЛА23.06.2026 09:40
1390 кацапів подохло минулої доби на українській землі21.06.2026 08:38
Збито та подавлено 92 ворожих БпЛА21.06.2026 08:33
1290 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 21 червня


Коментарі