Ізраїльська армія визнала недотримання припинення вогню в секторі Газа
- Подробиці
- Опубліковано 30.01.2025 18:45
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 1426
Ізраїльська армія визнала, що порушила угоду про припинення вогню з ХАМАС, відкривши в останні години в секторі Гази вогонь по палестинцях і транспортних засобах, оскільки ті становили «загрозу» для військових, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.
Останніми годинами армійські підрозділи періодично відкривали стрілянину для «відсічі підозрюваним, які здійснювали наступ на армійські підрозділи та становили для них загрозу», випливає з публікації армійського відомства в Х.
Безпілотний літальний апарат (БПЛА), що належить ізраїльській армії, відкрив стрілянину по транспортному засобу, який прямував на північ із центральної частини сектору Газа, «оскільки той безконтрольно проїжджав через територію, проїзд через яку заборонено згідно з угодою про припинення вогню», випливає з тексту.
В ізраїльській армії заявили, що повністю дотримуються угоди про припинення вогню, незважаючи на її неодноразові порушення. В армійському відомстві додали, що готові до будь-якого сценарію в секторі Газа.
Угода про припинення вогню між ХАМАС та Ізраїлем набула чинності 19 січня, о 12.15 за місцевим часом.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Китайского криминального магната посадили пожизненно
19 мая 2012 г.

В Японии Apple проиграла иск...
1 сент. 2012 г.

Похититель секретных документов Ватикана приговорен...
10 нояб. 2012 г.
Набираючі популярність...

Как стать миллионером в Украине...
24 мар. 2012 г.

Янукович вкотре зібрався продати Україну
5 дек. 2012 г.

Трям, здравствуйте, или Как лихо...
23 февр. 2013 г.
Останні новини
15.06.2025 09:45
1170 москалів подохло минулої доби на українській землі13.06.2025 21:06
Особистий бренд – це про вплив і довіру13.06.2025 09:48
СБУ показала ексклюзивне відео обміну полоненими 12 червня13.06.2025 09:30
Знешкоджено 43 ворожих БпЛА13.06.2025 09:21
1220 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 12 червня обговорили наступні теми:
Коментарі