Китай виступив проти планів Трампа щодо «захоплення» Гази та переселення палестинців
- Подробиці
- Опубліковано 05.02.2025 16:16
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2185

Китай виступив проти планів президента США Дональда Трампа щодо «захоплення» сектору Газа і переселення палестинців, що проживають там, у сусідні країни, у тому числі до Єгипту та Йорданії. Про це на брифінгу заявив офіційний представник МЗС Китаю Лінь Цзянь, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.
У Пекіні вважають, що Палестиною мають керувати палестинці, і це має стати основним принципом післявоєнного управління, – зазначив Лінь Цзянь.
Він зазначив, що Пекін виступає проти примусового переселення мешканців сектору Газа.
«Ми сподіваємося, що всі зацікавлені сторони сприймуть припинення вогню та післявоєнне управління в Газі як можливість повернути врегулювання палестинського питання на правильний шлях, заснований на принципі двох держав і встановлення міцного миру на Близькому Сході», - сказав офіційний представник МЗС Китаю.
Раніше президент США Дональд Трамп на спільній пресконференції з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху в Білому домі заявив, що США візьмуть під свій контроль сектор Газа і володітимуть ним «у довгостроковій перспективі». Трамп також допустив можливість розміщення американських військових у цьому регіоні «з метою безпеки».
На думку президента США, жителі палестинського ексклаву повернулися до регіону, бо їм більше не було куди йти.
«Це не те місце, де люди можуть жити, і єдина причина, через яку вони хочуть повернутися, — це відсутність альтернативи. Ось чому я вважаю, що люди не повинні повертатися до Гази», – сказав Трамп.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
14.12.2025 15:01
У Деснянському районі затримали місцеву 18-річну наркодилерку14.12.2025 09:34
Збито та подавлено 110 ворожих БпЛА14.12.2025 09:29
710 кацапів подохло минулої доби на українській земліУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан розповіли про головні новини України та світу станом на 14 грудня


Коментарі