​У Дубаї стартував 12-й Всесвітній саміт урядів (WGS 2025), який має за мету формування урядів майбутнього

У Дубаї у вівторок, 11 лютого, стартував 12-й Всесвітній урядовий саміт на тему «Формування урядів майбутнього» (WGS 2025). Очікується, що цього року саміт збере глав держав і лідерів близько 30 країн, а також делегації 140 урядів, високопоставлених керівників технологічних компаній і представників міжнародних організацій, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.


Виступаючи на відкритті саміту, міністр у справах кабінету міністрів ОАЕ і голова WGS Мохаммед Аль-Гергаві звернув увагу на конфлікти, гуманітарні кризи, економічні проблеми і технологічні досягнення, які спостерігаються у світі з 2000 року.

Він звернув увагу на те, що за останні 25 років унаслідок воєн і конфліктів у світі загинуло 2 млн осіб і близько 120 млн осіб стали переміщеними особами. «25 років тому світ боявся ядерних війн. Наша найбільша проблема сьогодні - це кібервійна», - зазначив міністр.

Аль-Гергаві переконаний, що людство приречене на провал, доки не навчиться робити висновки з помилок минулого. «Нині людство перебуває на зовсім іншому переломному етапі і вступає в нову еру. Формування майбутнього в наших руках», - додав він.

Міжнародних зусиль недостатньо

Засновник і генеральний директор Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) Клаус Шваб також заявив, що світ переходить від індустріальної епохи до «розумної епохи».

«Ми переходимо від індустріальної епохи до інтелектуальної епохи дуже швидкими темпами, і цей темп сильно відрізняється від перетворень, які світ пережив раніше. Усі говорять про штучний інтелект. Ми бачимо цю швидкість, якщо подивимося на зміни в галузі штучного інтелекту тільки за останні 3 роки», - сказав Шваб.

У цю епоху важливі «інформація, дані та інтелектуальні ідеї», урядам необхідно сприяти цим змінам і перетворенням, а також забезпечувати необхідну інфраструктуру, сказав гендиректор ВЕФ.

Шваб переконаний, що ще одним обов'язком урядів є забезпечення розвитку талантів, необхідних у це століття. «На цьому етапі ключовим фактором є освіта. Уряди мають працювати спільно та розробляти необхідну політику з урахуванням нових технологій. Нинішніх міжнародних зусиль недостатньо», - додав він.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Розглядаємо головні події за 16 березня разом із військовим аналітиком, полковником ЗСУ в запасі Романом Світаном

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.