В індійському порту Ченнаї стартували військово-морські навчання рф та Індії «Індра Неві - 2025»
- Подробиці
- Опубліковано 29.03.2025 15:08
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2780

В індійському порту Ченнаї відбулася церемонія відкриття спільних російсько-індійських військово-морських навчань «Індра Неві - 2025». Про це в суботу 29 березня повідомляють у Телеграм-каналі міноборони рф. За даними відомства, церемонія відбулася на борту ескадреного міноносця «Рана» ВМС Республіки Індія, передає турецьке інформагентство Анадолу.
У заході взяли участь представники посольства російської федерації в Індії та представники Військово-морських сил приймаючої сторони, а також екіпажі бойових кораблів країн-учасниць.
Старший загону кораблів вмф росії зазначив, що ці навчання є можливістю перевірити готовність до спільної роботи і вирішення завдань у морі.
За його словами, навчання «Індра Неві - 2025» сприяють обміну досвідом і зміцненню стратегічного партнерства росії та Індії в боротьбі з військовими загрозами.
Навчання «Індра Неві - 2025» складається з берегової та морської частин. На березі, під час планувальної конференції, командири кораблів обговорять питання взаємодії і порядок спільних дій у морі. Моряки двох країн проведуть взаємні відвідування кораблів і спортивні заходи.
Морська частина навчання в акваторії Бенгальської затоки стартує 31 березня.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
21.06.2026 08:38
Збито та подавлено 92 ворожих БпЛА21.06.2026 08:33
1290 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 21 червня


Коментарі