У США засновника культу NXIVM засудили за гарем та рекет

Бруклінський федеральний суд виніс вирок засновнику культу NXIVM, багаторівневої маркетингової компанії зі штаб-квартирою поблизу Олбані штат Нью-Йорк, який організував підпільний гарем з молодих жінок, що складався «рабинь», які повинні були беззаперечно підкорятися своєму «повелителю». Зокрема, при зарахуванні до культу, вручати Раньєрі або його наближеним «доказ вірності» у вигляді компромату на себе.


Кіт Раньєрі, протягом двох десятиліть проводив у США, Канаді та Мексиці вельми популярні і дороговартностні семінари щодо самореалізації, які зацікавили, незважаючи на вартість у 5 тисяч доларів, понад 17 тисяч чоловік, включаючи голлівудських актрис, членів корпоративної еліти, дітей двох мексиканських президентів і Едгара Бронфмана, власника канадської корпорації Seagram, яка у 1990-х рр. найбільшим виробником алкоголю на планеті.

Кіта Раньєрі засуджено у червні 2019 року за великою кількістю звинувачень, що включають злочинну змову, сексуальну експлуатацію, дитячу порнографію , розбещення неповнолітніх, шахрайство, примусову працю і організовану злочинну діяльність.

Федеральний суддя Ніколас Гарауфіс засудив Раньєрі до 120 років в'язниці, хоча захист просив Гарауфіса обмежитися 15 роками в'язниці, і при цьому наполягав на його невинуватості.

Серед захисників Раньєрі виділялася актриса Нікі Клайн, а серед спільників - дочки і спадкоємиці канадського мільярдера Сара і Клер Бронфман, котрі входили до вузького кола наближених Раньєрі і щедро фінансували його проекти, витративши на двох близько 150 млн доларів. Найбільше йому допомагала Клер, саме вона знищувала опонентів Раньєрі руйнівними судовими позовами, які вона могла собі дозволити, а вони - ні.

Перед оголошенням вироку15 постраждалих майже п’ять годин розповідали про перенесені ними знущання. Найбільше всіх вразили покази дівчини Каміли, котру Раньєрі взяв у коханки, коли тій було 15, і користувався її послугами наступні 12 років. ЇЇ свідчення і стали головними при обвинуваченні Раньєрі у розбещеності неповнолітніх.

У своїх показах жінки розповідали, що вони, як члени організації, отримували на своє тіло тавро біля паху, яке зображувало символ «Нексіума», що включав ініціали Раньєрі. Також вони зазначали, що сам Раньєрі обожнював якісні харчі та піцу, але жінки його гарему повинні були вживати не більше 500 калорій на день.

Бруклінський федеральний суд поставив крапку в діяльності культу NXIVM, хоча адвокати продовжували наполягати на невинуватості свого клієнта, а велика кількість прихильників культу закидали суд листами з твердження невинуватості «повелителя».

CNN, фото з відкритих джерел інтернет.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.