Після звіту голови НБУ його роботу ВР має визнати незадовільною

rozenko1

 
Після звіту Нацбанку Верховна Рада повинна визнати роботу НБУ за два останніх роки незадовільною і звільнити Сергія Арбузова з посади голови Нацбанку за нефахову та неякісну роботу на своїй посаді. 


Про це заявив народний депутат фракції «УДАР» Павло Розенко в ефірі телеканалу TBi, повідомляє прес-служба «УДАРу».

«З осені 2012-го року золотовалютні запаси Нацбанку зменшилися на третину, а держава втрачала щомісяця не менше мільярда доларів. Це є яскравим показником того, що відбувається девальвація гривні. Через «спалення» резервів Національний банк відтерміновує девальвацію національної валюти», - наголосив Розенко.

За таку непрофесійну роботу голова НБУ має бути звільнений з роботи за непрофесійну роботу, яка прискорює економічну кризу в країні. «Після цього нехай президент з таким «вовчим білетом» призначає його працювати в уряді. Безумовно, президент має право призначати його на будь-яку посаду, однак це не означає, що Арбузов зможе уникнути відповідальності за два роки своєї діяльності на посаді голови НБУ», - сказав депутат.

За словами «ударівця», сьогоднішнє неголосування за звільнення Арбузова показало Партії регіонів, що поки депутати їхньої фракції не будуть особисто голосувати, опозиційні сили не дадуть протягти їм жодного рішення у Парламенті. «Ми будемо посилювати тиск на народних депутатів перш за все Партії регіонів з вимогою голосувати персонально. Усі п’ять років нашої діяльності у ВР ми не залишимо це питання без контролю», - зауважив Павло Розенко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.