Щось нове: Україна відмовилась від російського кредиту

gaz kregit

 
Відмова України приєднуватись до Митного союзу змушує Росію вдаватись до будь-якого тиску на Україну: від торгівельних війн до залякування лишити взимку без газу. Тим не менш, навіть влада Януковича вже усвідомила, що Путін не збирається з українськими олігархами грати на рівних. Тож не дивно, що Україна почала скорочувати відбір газу з Росії.


Проте у серпні цього року почалися розмови про те, що Україна візьме у Росії кредит на закупівлю російського газу. Йшлося про позику в два мільярди доларів, яку Київ збирався витратити на покупку п'яти мільярдів кубометрів газу. Ці запаси стали б гарантією безперебійних постачань палива до Європи у разі додаткової потреби у країн ЄС.

Але наразі Україна відмовилася брати у Росії кредит на закупівлю газу. Про це повідомляють РИА Новости з посиланням на українського міністра енергетики Едуарда Ставицького. За словами чиновника, Київ і Москва досягли «інших домовленостей», але що це за домовленості – ніхто не знає.

Міністр додав, що Україна закачає у свої підземні сховища від 17 до 20 мільярдів кубометрів газу. Скільки палива закачає «Газпром», поки не відомо.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Якщо дивитись на різні історичні етапи, то росія повинна повернути землі не лише Китаю та Японії, але й Німеччині і Фінляндії

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.