​Відомство Ситника заплатило відомству Гройсмана за рекламу

Підлеглі директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника заплатили підлеглим очільника Кабінету Міністрів України Володимира Гройсмана. Сума угоди склала майже півсотні тисяч гривень, повідомляє Експрес-онлайн.


«Національне Антикорупційне Бюро звернулося до редакції «Урядовий кур’єр» (щоденне видання центральних органів виконавчої влади України, засновником якого є Кабмін) з проханням розмістити інформаційні матеріали про діяльність НАБУ. Видавництво Кабміну погодилося. Але зробить це тільки за гроші», - йдеться у повідомлені.

Цю інформацію Експрес-онлайн знайшло у системі ProZorro.

«10 серпня у системі ProZorro розмістити підписану угоду про співпрацю. Відповідно до цього документу, «Урядовий кур’єр» розмістить звіт про діяльність НАБУ за перше півріччя 2018-го року. Загалом матеріали про роботу антикорупціонерів будуть розміщені на 5-ти перших шпальтах видання (загальний обсяг: 24 тисячі знаків). За те, щоб відзвітувати на шпальтах державного видання, представники НАБУ заплатять 46 тисяч 80 гривень», - пише видання.

Фото rian.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.