​Яка цікава ситуація - ГУР МО України гнівно засуджує запровадження «цифрового рубля» за порєбріком


І я з цими тезами повністю погоджуюся (хитро посміхаючись). Погоджуюся, що «держава-агресор повністю контролюватиме обіг віртуального рубля: відстежуватиме кожну операцію».

Не проти, що «витрати цифрових рублів зможуть обмежувати за місцем проживання громадянина або типом товарів».

Підтримую тезу про те, що «кремлівський режим зможе без рішення суду блокувати рахунки громадян й автоматично списувати з них податки та штрафи».

І згоден із висновком, що «Цифровий рубль» — черговий крок злочинного режиму в москві, спрямований на посилення тотального контролю над власним населенням і жорстку фінансову політику в умовах санкцій та шалених витрат на геноцидну війну проти України».

От прямо встаю та аплодую висновкам ГУР МОУ.

Але є один нюанс: віце-прем’єр-міністр України Федоров вже багато років послідовно наполягає на запровадженні в Україні «цифрової гривні» – з рівно тими ж самими тоталітарними ознаками, які так палко засуджує ГУР МОУ.

У серпні 2021 Михайло Федоров пообіцяв виплачувати зарплати своїм співробітникам е-гривнями вже наприкінці року.

21 лютого 2022, за три дні до повномасштабного вторгнення, Федоров обіцяє запустити е-гривню до кінця 2022 року.

У лютому 2023 Федоров обіцяє запуск «цифрової гривні» у 2024 році.

З подачі Федорова, пілотний проєкт тестування е-гривні запланований НБУ на 2025 рік.


Але як же так?

ГУР же нам аргументовано доводить, що «цифрова національна валюта» – це погано, це тоталітаризм, ознака відсутності демократії, «китайська» модель слідкування за громадянами та брутальне обмеження їхніх прав.

Якщо «цифровий рубль» це «черговий крок злочинного режиму з посилення тотального контролю» – то що тоді «цифрова гривня»?

Хіба назва валюти щось принципово змінює?

І до речі, в Україні вже давно активно застосовується засуджена ГУРом практика «без рішення суду блокувати рахунки громадян й автоматично списувати з них податки та штрафи».

Саме так і сталося зі мною. Податкова заднім числом придумала мені якісь «порушення» і без рішення суду арештували рахунки та вкрали з них гроші. Я намагався захиститися від цього свавілля через суд, але суд навіть не прийняв мій позов до розгляду (буцімто у них забагато роботи) – а пройшло вже майже два роки, а мій позов десь «загубився». Ну, тобто, правосуддя для громадян в Україні теж немає: судді обслуговують владу та корупціонерів.

Але повернемося до «цифрової гривні».

Усілякі там ДОУ, ІТ-Асоціації та інші підлабузники радісно піддакували своєму наглядачу: «уря-уря, цифрова гривня». Недалекі посіпаки не розуміють, що вони своїми руками, слинявими ротами та гнучкими язиками допомагають добудовувати цифровий концтабір в Україні. Чому вони вважають, що ці тоталітарні обмеження будуть проти когось, але не проти них – не зрозуміло.

І ще останнє питання: як там почувається «єдина інформаційна політика» - якщо ГУР МОУ заявляє речі, строго протилежні позиції віце-прем’єра, його мінцифри та НБУ?

По факту, ГУР опосередковано звинувачує мінцифру та НБУ у демонтажі демократичних інституцій в Україні та переходу до тоталітарних методів керівництва державою.

А може, Буданов вже починає «мочити» свого майбутнього конкурента на майбутніх виборах? Звучить наче конспірологічно, але хтозна.

У нашому житті начебто абсолютно неможливі речі вже ставали реальністю.

Тому майбутнє цілком може виявити повне підтвердження «конспірології» сьогодення.

Kostiantyn Korsun, facebook.com

Фото gsminfo.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.