Росія повинна заплатити за мільйони українських життів

dolg rusu

 
Для України настав слушний час виставити Російській Федерації, як спадкоємниці СРСР, усі рахунки за завдані кривди. Передусім, слід вимагати на офіційному рівні та через міжнародні суди фінансових компенсацій за жертви Голодомору - геноцид українців у 1932-1933 рр. Прецендентом тут має послужити факт відшкодування Німеччиною на користь Ізраїлю за жертви голокосту (з розрахунку 100 тис. Доларів США за кожного вбитого єврея). Звідси, Росія мала б за 10 мільйонів виморених голодом українців сплатити державі Україна 1 (один) трлн. $, що складає близько 25-ти держбюджетів України.


Таку жахливу статистику розрахунків Росії з Україною наводить сайт duhvoli.com.ua, повідомляють «Конфлікти  і закони».

Опісля на черзі компенсації за голодомори 1921-1923 рр. та 1946-1947 рр. Це - ще 3 млн. жертв. Далі - репресії, втягування у Другу світову війну, Афганістан, Чорнобиль... Разом за час радянської окупації було знищено щонайменше 30 млн. українців. Тому, Росія повинна заплатити за ці мільйони українських життів близько 3-х (трьох) трлн. доларів США, що еквівалентно 75-ти українським бюджетам 2014 року або 7 федеральним бюджетам РФ.

Росію – до відповідальності!Комментарии

  -2 #1 ХАРКИВ 22 марта 2014 г., 17:52:46
не... ТЫ БОЛЬНОЙ, ЧТО ЛИ?? ШО ЗА БРЕД??? ДУЖЕ ВЧАСНО...
  +7 #2 Григорий 22 марта 2014 г., 17:53:48
Интересная блин идея. Заманчивая. Только как заставить их это сделать? Разве в форме репараций-контрибуций.Но для этого их надо сначала завоевать. А воевать с дураками-себе дороже.
  +10 #3 Дракк 22 марта 2014 г., 18:00:49
Тоесть выход найден, покращення не за горями, вот он источник халявы, для дерибана лет на 10 вперед. А просто работать и не воровать давайте попробуем?
  +0 #4 Алексей Павлик 22 марта 2014 г., 18:24:17
Дааа. Россия нам должна триллионы. Один Сбербанк только сколько должен.
  +0 #5 Дід Віталій 22 марта 2014 г., 18:25:26
Підтримую саме такі вимоги - справедливо і чесно повинно бути. Російська імперія знищила понад 30 млн.наших людей і має за це заплатити Путін з його злочинним угрупуванням, як нинішній диктатор - який продовжує імперську політику Росії! 30 трлн.доларів США має сплатити уряд Росії для України за знищення нашого народу і це слід відстоювати у міжнародних судах, євреї ж відстояли своє право на таку компенсацію, а ми нічим не гірші і зараз Світ має нас підтримати!!!
  +0 #6 Патріот 22 марта 2014 г., 18:32:06
Жахливо, що автор статті йде в ногу з сучасною політики уряду України! Зверніться до історії і зрозумієте, що ініціатива Голодмору виходила від місцевих бандитів і перебувала повній згоді з політикою ВКБ (У), керівництво якої була репресовано перед Вітчизняною війною.
Косіор — безпосередній організатор політики фізичного і духовного геноциду українського народу, що виявився в ліквідації «українізації» і проведенні політики русифікації, організації штучного голодомору 1932–1933 в Україні, розгортанні антиукраїнського терору, фабрикуванні численних політичних процесів та масовому винищенні національної інтелігенції.
  +0 #7 xxx 22 марта 2014 г., 18:36:04
Автору респект! Кремлевских карликов и остальное кремлевское быдло надо по максиму давить и давить.
  +0 #8 Дід Віталій 22 марта 2014 г., 18:36:27
МЗС потрібно негайно звернутись до міжнародного суду з позовом до Росії про відшкодування вказаної суми - 30 трлн.доларів США! Необхідно негайно почати звернення до всіх інстанцій - світ бачить на які жертви нас штовхає Росія своєю політикою, багатолітня історія підтверджує геноцид проти укаїнського народу! Світова спільнота має можливість через міжнародний суд припинити агресію Росії і заставити їх відшкодувати нам збитки - чим ми гірші від єврехв?!
  +1 #9 НИКА 22 марта 2014 г., 18:42:03
За 100 лет КПСС плавно перешла на рельсы загнивающего(духовно)капитализма и пустила корни так,что начала раскалывать народы изнутри.Сколько этот беголовый змей и змеёныши будут головы всем морочить.
  -1 #10 Громадянин Майдану 22 марта 2014 г., 18:42:57
Ні для кого не секрет, що це фашист плутін гнобив Україну в останні роки колоніального режиму, стрiляв у Українців ( Героїв своїх НАРОДІВ на МАЙДАНІ). Його ім"я і його родичі, близькі і поплічники. ПОКЛЯТІ НА БАГАТО ПОКОЛІНЬ, не сховаються від відповідальності - КРОВ ЗА КРОВ, ОКО ЗА ОКО. МИ не словяне - МИ РУСИЧІ, НАЩАДКИ СКІФІВ І ТРИПІЛЬЦІВ. МИ ПРИЙДЕМО ЗА ВИКЛИКОМ ОБОВЯЗКОВО І НЕВІДВОРОТНО.
  +1 #11 Yuriy 22 марта 2014 г., 18:45:54
Очень правильная мысль. Историческая справедливость должна восторжествовать. Российская империя и её реанкарнации - СССР, РФ повинны в геноциде украинского народа и многих других народов насильно присоединенных.
Одно, но! Германия вначале была разгромлена, а потом выплачивала компенсацию народам, которых поработила.
Не сомневаюсь, современная Россия "упорно" следует по пути фашистской Германии, значит и результат получит аналогичный. Только платить прийдется больше - список угнетенных народов растет, прийдет время, и крымчане опомнятся.
  +1 #12 Дід Віталій 22 марта 2014 г., 18:47:18
Росію і особисто Путіна негайно тягти в суд! Росія має заплатити за злочини проти української нації і не менше 30 трлн. долларів США, а світове співтовариство має проявити спроможність встановлювати справедливість у світі! Українці теж люди і не гірші від тих же євреїв!!!
  +1 #13 Дід Віталій 22 марта 2014 г., 18:48:19
Росію і особисто Путіна негайно тягти в суд! Росія має заплатити за злочини проти української нації і не менше 30 трлн. долларів США, а світове співтовариство має проявити спроможність встановлювати справедливість у світі! Українці теж люди і не гірші від тих же євреїв!!
  +0 #14 Андрей 22 марта 2014 г., 18:48:43
Ув. авторы. Вы понимаете какую тему поднимаете ? В нашем селе, в 1933 г не было русских. А отцы моих родителей умерли от голода. Забрали все. До зернышка. Этих людей называли -активисты. Ирония истории ? И ЭТО БЫЛИ -СВОИ. Не из России. От голода спасались как могли,одни ехали на Волынь-там картошка и НА ЭКСПОРТ НЕ ИДЕТ. А кто ехал на Кубань-в Россию. Там козаки. Спасались от своих активистов.которые прогинались перед хозяином. Активисты стали хозяевами . Они и их дети до сих пор управляют районами, областями, они депутаты всех уровней. Их дети у власти. Почему Украина не сделала как Прибалтика люстрацию ? И НЕ ВЕРНУЛА МНЕ ЗЕМЛЮ МОИХ ДЕДОВ !!!ОНИ УМЕРЛИ ОТ ГОЛОДА , А ИХ ЗЕМЛЮ СЕЙЧАС ПОЛЬЗУЮТ ДЕТИ АКТИВИСТОВ. и они заплатят вам за ваши глупые запросы к России. Сначала надо разобраться здесь, у себя. А ПОТОМ обьяснять Архангельской области-что они виновны в Голодоморе.

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Всі обстріли противника мали провокативний характер, тому вогонь у відповідь не відкривався. Бойових втрат серед особового складу ОС немає

подробнее

Опрос

Вы проголосуете на местных выборах за кандидатов от "Слуг народа"?

Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.