Європейський суд зобов'язав Росію вивести свої війська з Криму
- Подробиці
- Опубліковано 18.08.2014 16:35
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 23161
За словами міністра, з ініціативи української сторони в ЕСПЛ вже було передано три серйозних кейса стосовно правопорушень Росії.
«Перше, найбільше, пов'язане з незаконною військовою агресією і анексією Криму. По ньому вже є перше рішення - Росію зобов'язали вивести військовий контингент з території півострова. Також вирішується питання порушення прав власності української держави - наші претензії російській стороні вже досягли 1,2 трлн грн, і ця цифра буде рости», - цитує видання главу Мін'юсту.
Другий кейс пов'язаний з викраденням та незаконним вивезенням терористами українських дітей на територію Росії. Суд в даному випадку має намір довести причетність РФ до координації дій бойовиків, зазначає Петренко.
Третій позов безпосередньо стосується заборони самопроголошеною владою Криму в'їзду лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву на територію півострова.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
24.02.2026 09:38
Нічна атака відбита: Сили оборони знешкодили 111 ворожих дронів24.02.2026 09:26
Чотири роки незламності: мінус 920 кацапів за добу!23.02.2026 09:15
Збито та подавлено 105 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому огляді за 23 лютого обговорили наступні теми:


Коментарі
Было требование от организации "Движение сопротивления крымских татар" в адрес ЕСПЧ