Верховний суд України вирішив забрати завод Дерипаски в держвласність

zalk

 
Верховний суд України підтвердив законність вимог Генпрокуратури про повернення державі контрольного пакета акцій ВАТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат», контроль в якому належить UC Rusal Олега Дерипаски. Про це йдеться в повідомленні Генпрокуратури України.


«Нарешті вища судова інстанція поставила крапку в багаторічній суперечці про розірвання договорів купівлі-продажу 68,01% акцій ВАТ« Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» вартістю за договором понад 380 млн грн і повернення їх у власність держави», - йдеться в повідомленні.

У лютому 2001 року між Фондом державного майна України і ЗАТ «АвтоВАЗ-Інвест» був укладений договір купівлі-продажу 68,01% акцій ВАТ «ЗАЛК», за умовами якого покупець крім оплати ціни пакета акцій повинен був взяти на себе зобов'язання з рефінансування кредиту ЗАЛКа в розмірі $75,5 млн, нагадує Генпрокуратура.

«У той же час покупці контрольного пакета акцій ВАТ «ЗАЛК» - ЗАТ «АвтоВАЗ-Інвест»і компанія «VELBAY HOLDINGS LIMITED» уникали виконання інвестиційних зобов'язань перед державою з погашення заборгованості товариства за вищевказаним кредитним договором», - наголошується в повідомленні відомства. Це і стало підставою для пред'явлення генпрокуратурою позову про повернення контрольного пакета державі.

Суперечка про повернення контрольного пакета ЗАЛКа Україні триває з 2010 року. Тоді господарський суд Києва задовольнив позов Генпрокуратури про повернення підприємства в держвласність. UC Rusal оскаржив це рішення. З тих пір справа неодноразово розглядалася в судах різних інстанцій.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.