Обвиняемого РФ в шпионаже эстонского полицейского приговорили к 15 годам

eston kohver

 
Псковский областной суд РФ приговорил сотрудника полиции безопасности Эстонии Эстония Кохвера к 15 годам лишения свободы, признав его виновным в шпионаже. Суд также назначил дополнительное наказание - штраф в размере 100 000 рублей, передает bbc.com.


Российские спецслужбы задержали господина Кохвера в сентябре 2014 года на границе России с Эстонией. Ему предъявлены обвинения в шпионаже, контрабанде и ношении оружия, а также в незаконном пересечении госграницы.

Российская ФСБ утверждала, что господин Кохвер был задержан на российской стороне границы. У него якобы изъяли пистолет «Таурус» с патронами, 5000 евро, спецтехнику для осуществления скрытых аудиозаписей, а также материалы, предназначенные для «разведывательного задания».

Эстонские власти в свою очередь заявили, что российские спецслужбы похитили Кохвера у пограничного пункта Лухамаа в Эстонии, после чего, применив физическую силу и угрожая оружием, вывезли в Россию.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.