Зашморг затягується
- Подробиці
- Опубліковано 27.01.2016 19:11
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1993
Сьогодні міжнародний кримінальний суд в Гаазі вирішив розпочати розслідування злочинів, які російська армія творила в Грузії у 2008 році. Днями Бі-Бі-Сі випустило в ефір фільм про злочинні статки Путіна. Британський суд прямим текстом говорить про причетність персонально Путіна до вбивства Литвиненка.
Санкції проти Росії продовжили. Рада Євросоюзу в кінці грудня прийняла рішення про продовження економічних санкцій проти Росії на півроку - до 31 липня 2016 року. США санкції розширили.
Замміністра фінансів США з питань тероризму і фінансової розвідки заявляє, що вважає Путіна корумпованим.
І це все дуже знакові сигнали. В очах світу Путін чітко постає як вбивця й злочинець. Й людина, яка розв’язала війну в Європі.
Тому буде суд. Путін і його кремлівська банда будуть відповідати за війну в Грузії, за окупацію Криму й Донбасу, за тисячі вбитих українців.
Зашморг затягується.
Андрій Парубій, facebook.com
Також з цієї категорії...

В суде Савченко астрономический прокол
15 февр. 2016 г.

Доклад Госдепа о нарушениях прав...
14 апр. 2016 г.

Спецпрокурор Мюллер висунув перше звинувачення...
16 февр. 2018 г.
Набираючі популярність...

Избирательное законодательство от партии власти:...
28 февр. 2011 г.

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Власть должна бояться народа?
17 янв. 2012 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі