Родичі жертв MH17 подали позов до ЄСПЛ проти Путіна і Росії

boing espch

 
Родичі жертв катастрофи рейса MH17 авіакомпанії Malaysia Airlines, що розбився під Донецьком 17 липня 2014 року, подали до Європейського суду з прав людини позов проти Росії і президента Володимира Путіна, повідомляє Reuters з посиланням на австралійське агентство Fairfax Media.


За даними агентства, позов від імені 33 осіб з Австралії, Нової Зеландії та Малайзії, які є найближчими родичами загиблих, подала австралійська юридична компанія. Він був поданий 9 травня, позивачі зажадали компенсацію в розмірі $ 10 млн за кожного загиблого.

Як відомо, пасажирський Boeing авіакомпанії Malaysia Airlines слідував рейсом MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур. Він був збитий над територією України недалеко від Донецька російським ракетним комплексом «БУК» і впав на територію, зайняту бойовиками так званої Донецької народної республіки, яку не контролював центральний уряд в Києві. Всі 298 людей, які знаходилися на борту літака, загинули.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.