​У Бельгії звільнили з-під арешту представника інформагентства терористів PKK

Суд в Бельгії виніс постанову про умовно-дострокове звільнення глави новинного відділу підконтрольного терористичній організації РКК інформаційного агентства «Євфрат» (ANF) Джаліла Деміралпа (після отримання французького громадянства він змінив ім'я на Максиме Азаді). Про це повідомляють бельгійські ЗМІ, передає турецьке інформагентство Анадолу.


Азаді був заарештований минулого четверга в місті Тюрнхаут в ході планової перевірки групи осіб, які прямували з Франції до Нідерландів. На наступний день суд виніс рішення про його арешт, яке опротестував адвокат Азаді.

Прихильник PKK був затриманий на підставі звернення Туреччини до Інтерполу.

Туреччина звинувачує Бельгію в недостатньому сприяння в боротьбі з тероризмом. У цій європейській країні здійснюють мовлення телеканали, підконтрольні РКК, і проживає ряд ватажків терористичної організації.

США і Європейський союз внесли PKK в списки терористичних організацій.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.