Від прокуратури Мадрида очікують ордера на арешт Карлеса Пучдемона
- Подробиці
- Опубліковано 04.11.2017 12:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1567
Від прокуратури у Мадриді очікують оприлюднення європейського ордера на арешт усуненого президента Каталонії Карлеса Пучдемона, який утік з Барселони до Брюсселя. Система європейського ордера на арешт дозволяє країнам Європейського Союзу вимагати швидкої екстрадиції підозрюваних громадян з будь-якої держави ЄС, повідомляє «Голос Америки».
Напередодні суддя іспанського національного суду Кармен Ламела вирішила заарештувати вісьмох підлеглих Карлеса Пучдемона на час розслідування звинувачень про заколот та неналежне використання державних коштів.
Звинувачення пов’язані з проведенням у Каталонії 1 жовтня референдуму про незалежність та проголошення каталонськими органами влади 27 жовтня відокремлення від Іспанії.
Кармен Ламела сказала, що підозрюваних треба затримати через загрозу, що вони утечуть з країни, або спробують знищити докази у справі проти них.
Карлес Пучдемон виїхав до Брюсселя незадовго до того, як генеральний прокурор Іспанії оголосив про наміри висунути обвинувачення каталонським посадовцям.
Карлес Пучдемон. Фото Reuters
Також з цієї категорії...

Арсеній Яценюк оприлюднив звернення Юлії...
20 авг. 2013 г.

В Германии подали жалобу против...
31 мая 2014 г.

Естонія прийняла рішення про видачу...
22 дек. 2015 г.
Набираючі популярність...

1050 кацапів подохло минулої доби...
5 июл. 2025 г.

Знешкоджено 292 ворожих БпЛА
5 июл. 2025 г.

Чому США припинили надавати Україні...
5 июл. 2025 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі