Прокуратура столиці виявила самовільно зайняту земельну ділянку площею 12,5 га на Жуковому острові

Прокуратура столиці виявила самовільно зайняту земельну ділянку площею 12,5 га на Жуковому островіКиївською прокуратурою захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері під час перевірки додержання вимог земельного та природоохоронного законодавства на землях природно-заповідного фонду виявлено самовільно зайняту земельну ділянку ПАТ «Київпорядкомплект» площею 12,5 га на острові Жуків (вул. Лютнева, 64) в Голосіївському районі столиці.

Як встановлено, ПАТ «Київпорядкомплект» використовує цю ділянку без будь-яких правовстановлюючих чи дозвільних документів.

На даний час прокуратурою проводиться перевірка щодо самовільного зайняття земельної ділянки, знесення зелених насаджень та знищення родючого шару ґрунту на ній.

За попередніми даними Державної екологічної інспекції у м. Києві, шкода заподіяна державі внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки сягає більше 1 млн. грн.

Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи, повідомляє прес-служба Прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.