Кримінальну справу проти групи «конверторів» спрямовано до суду

Кримінальну справу проти групи «конверторів» спрямовано до судуГоловним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України направлено до суду кримінальну справу за обвинуваченням осіб, які входили в організовану злочинну групу, за ознаками ч. 3 ст. 28 - ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 358, ч. 3 ст. 209, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України.

Вказані особи обвинувачуються у тому, що вони в період 2006-2010 років у складі організованої злочинної групи, займалися фіктивним підприємництвом, пособництвом в ухиленні від сплати податків та легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом.

За період своєї діяльності вказана група легалізувала кошти, одержані злочинним шляхом, у сумі понад 10 млн. грн. та шляхом укладення фіктивних договорів, підроблення бухгалтерських документів та документів обов'язкової звітності, скоїла пособництво в ухиленні від сплати податків підприємству реального сектору економіки у сумі майже 4 млн. грн., повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.