У Києві виявлено злочинну організацію, яка заволоділа коштами громадян на суму 12 млн. грн
- Подробиці
- Опубліковано 07.03.2012 15:38
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2294
Слідчим управлінням ГУ МВС України в місті Києві за погодженням прокуратури міста порушено кримінальну справу відносно дев'яти осіб, які у складі злочинної організації впродовж 2008 - 2011 років заволоділи коштами громадян на суму понад 12 млн. грн.
Учасники злочинної організації під виглядом сприяння у забезпеченні житлом на пільгових умовах за державними соціальними програмами та шляхом створення житлового кооперативу за ціною значно нижчою від ринкової, шляхом обману заволоділи грошовими коштами 96 громадян.
Троє учасників злочинної організації перебувають під вартою, відносно інших трьох обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд, щодо двох на даний час вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу, одну особу - оголошено в розшук.
Досудове слідство у справі триває, нагляд за яким здійснюється галузевим відділом прокуратури міста Києва, повідомляє прес-служба Прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...

Наталія Новак: Коли у Києва...
8 февр. 2013 г.

Прокуратура зобов’язала міліцію забезпечити громадський...
18 апр. 2013 г.

Киянин опинився під слідством за...
14 авг. 2013 г.
Набираючі популярність...

Короткорукие лизоблюды Путина хотят наказать...
14 мая 2012 г.

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.
Останні новини
11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі10.07.2025 11:29
Збито 178 ворожих повітряних цілейВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі