Прокуратура не дозволить нищити паркові зони Ірпеня

Фото ru.tsn.uaСуспільного резонансу на Київщині набула ситуація, що склалася із спробами здійснити житлову забудову в паркових зонах Ірпеня.

Прокуратура м. Ірпеня здійснила перевірку цих фактів. Установлено, що Ірпінською міською радою, всупереч вимогам Земельного кодексу України та Закону України «Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах», упродовж 2011 року 6 паркових зон виключено з переліку парків і скорочено площу 3 парків на майже 3 га.

Загальна площа, яку міськрада намагалась позбавити статусу рекреаційної зони, склала близько 16 га. В подальшому, за рахунок земель цих парків міська влада передала земельні ділянки для житлової забудови у власність 45 громадян.


Прокуратурою м. Ірпеня заявлено позов про скасування рішень Ірпінської міської ради та виданих на їх підставі державних актів на право власності щодо земельних ділянок, наданих у власність за рахунок земель парку, повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.