Керівництво «Житнього ринку», що на Подолі, викрито у розтраті 640 тис. грн бюджетних коштів
- Подробиці
- Опубліковано 02.07.2013 11:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2108
Прокуратура Подільського району Києва відкрила кримінальне провадження стосовно одного з керівників КП «Житній ринок», який незаконно перевів на рахунки фіктивної приватної фірми 640 тис. грн бюджетних коштів. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Подільського району міста Києва.
Прокурорською перевіркою встановлено, що комунальне підприємство у 2012 році уклало з комерційною структурою договір на постачання шкіряного напівфабриката вартістю близько 640 тис. грн.
У подальшому, незважаючи на невиконання приватною фірмою своїх зобов'язань з поставки товару, посадовець КП перевів на її рахунки зазначену у договорі суму, виділену на це з бюджету.
Крім того, перевірка показала, що компанія-постачальник взагалі не володіла виробничими ресурсами для виконання замовлення та, за інформацією Державної податкової служби, свою діяльність здійснювала лише на папері.
Відомості щодо вчинення керівництвом КП «Житній ринок» кримінального правопорушення внесено до ЄРДР за ч. 5 ст. 191 КК України – розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем.
Розслідування кримінального провадження доручено слідчим органів міліції. Процесуальне керівництво досудовим слідством здійснює прокуратура Подільського району.
Також з цієї категорії...

Несговорчивым мамам и папам из...
17 сент. 2013 г.

Прокуратура столиці повернула киянам 2...
9 апр. 2014 г.

У Києві юнак випадковим пострілом...
25 апр. 2017 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі