На «Київському бронетанковому заводі» намагалися вкрасти вісім танків

ukrali tank

 
Прокуратурою Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері під час перевірки на ДП «Київський бронетанковий завод» встановлено нестачу одного танку Т-72, який належав Міністерству оборони і знаходився на зберіганні. Так, службові особи вказаного державного підприємства, зловживаючи своїм становищем, у період 2013-2014 років привласнили танк Т-72, чим державі завдано матеріальну шкоду на суму майже 200 тис грн. Про це на брифінгу в Генеральній прокуратурі України повідомив речник установи Юрій Бойченко, передають «Конфлікти і закони».


Окрім того, встановлено факт замаху на заволодіння майна оборонного відомства службовими особами Київського бронетанкового заводу, які без відома Міністерства оборони України здійснили ремонт та передпродажну підготовку 7 танків типу Т-72 загальною залишковою вартістю 1,5 млн грн з метою їх подальшої реалізації на зовнішньому ринку.

Відомості про вказані кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 15, ч. 4, ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою, що караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років).

Наразі триває досудове розслідування.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.