На реконструкції «Театру на Подолі» шахраї привласнили 1,8 млн. грн. бюджетних коштів

teatr na podoleПрокуратурою Подільського району міста Києва закінчено розслідування та скеровано до суду кримінальну справу стосовно керівника приватного підприємства, який привласнив майже 1 млн. грн., виділений на реконструкцію будинку «Театр на Подолі», (ч.5 ст. 191, ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України) та відносно службовця КП «Київжитлоспецексплуатація», який підписав акти про виконання робіт (ч.2 ст. 367 КК України – службова недбалість).

Як встановлено, на реконструкцію театру, що знаходиться на Андріївському узвозі, виділялися кошти Програмою підготовки до Чемпіонату Європи з футболу Євро – 2012.

Директор підприємства склав завідомо неправдиві акти про виконання робіт на суму 1,8 млн. грн., хоча реально виконано робіт лише на суму 300 тис. грн.


Всього підприємством за цими актами отримано кошти у сумі 1,3 млн. грн., а на інші 500 тис. грн. заявлено позов до Комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація», яке є генеральним підрядником реконструкції театру, повідомляє прес-служба Прокуратури міста Києва.

Фото otdihinfo.ru



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.