Суддю відправили на лаву підсудних

prokyratura kieva275 153Прокуратурою столиці скеровано до суду кримінальну справу стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави, який у 2009 році підробив ухвалу суду та виконавчий лист щодо зобов’язання Київського міського БТІ зареєструвати право власності ПрАТ «Трест Київміськбуд-1» на об’єкт незавершеного будівництва – розважальний центр «Блок-Б» в Оболонському районі Києва (ст. 366 ч. 2 КК України – службове підроблення, ст. 364 ч. 2 КК України - зловживання владою або службовим становищем).

Пособником судді у вчиненні злочину стала його секретар, яка склала та підписала протокол «уявного» судового засідання, а також підписала підроблений суддею виконавчий лист (ст. 27 ч. 5, ст. 366 ч. 2 КК України – пособництво у вчинені службового підроблення), повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.