Віталій Кличко вважає, що у конфлікті навколо Лук’янівського ринку має перемогти Закон

img 7785

 
Депутатська фракція «УДАР» у Київраді обурена захопленням Лук’янівського ринку, яке відбулося у неділю, 20 травня, і вимагає від правоохоронних органів негайно втрутитись у ситуацію та навести лад на території ринку. Про це йдеться у повідомленні прес-служби фракції.

«У європейських країнах будь-які конфлікти, а особливо – господарські, вирішують згідно букви Закону, – наголосив лідер фракції Віталій Кличко. – Якщо є рішення суду, для його виконання є відповідні держані органи. Натомість, в Україні господарські конфлікти продовжують вирішувати, як у буремних 90-х, силовими протистояннями, бійками та кров’ю».

Фракція «УДАР» вимагає від правоохоронних органів негайно втрутитись у ситуацію та навести лад на території Лук’янівського ринку. «Буква Закону має бути непорушною. І стежити за її дотриманням – прямий обов’язок правоохоронців», – заявив Кличко.

За повідомленням підприємців, близько 300 невідомих молодиків спортивної статури захопили комплекс ринку, вимкнули живлення. Зараз вони залишаються на території, не допускаючи ані підприємців, ані відвідувачів. Правоохоронні органи при цьому мовчки спостерігають за ситуацією. У відповідь підприємці почали блокувати вулиці Мельникова та Дегтярівську.

Лідер «УДАРу» звернув увагу на те, що на даний момент рішення про приватизацію ринку – не остаточне. «Є протест прокуратури столиці, адже ринок продали за ціною удесятеро нижчою, ніж реальна. Є судовий спір. Є ініційоване фракцією «УДАР» створення спеціальної контрольної комісії Київради. І попри це, знову на ринку силовий конфлікт», – обурюється Кличко.

Він назвав дивною позицію голови КМДА Олександра Попова, який мав би бути гарантом законності при вирішенні питань комунальної власності. Навіть після численних обіцянок повернути киянам непрозоро роздане майно, Попов просто розводить руками та самоусувається від конфлікту, нібито його не цікавить, що столиця від приватизації отримала мізерні кошти.

Як відомо, конфлікт на Лук'янівському ринку розпочався в середині березня: невідомі вже кілька разів намагалися захопити ринок, називаючись новими господарями. 15 березня близько 200 підприємців, які працюють на ЗАТ «Лук’янівський ринок», звернулися до депутатів Київської міської ради із проханням створити спеціальну комісію і втрутитися в конфлікт, який виник між новим і попереднім власником акціонерного товариства.

Однак Київська адміністрація, замість того, щоб вирішити проблему, запропонувала підприємцям, які торгують на Лук’янівському ринку, перейти на інші комунальні ринки міста.

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.