За невиплату зарплатні 150 працівникам у сумі 1,4 млн. грн. порушено кримінальну справу

zpt

 
Прокуратурою Святошинського району столиці порушено кримінальну справу стосовно керівника ЗАТ «АТЕК» за невиплату заробітної плати упродовж року в розмірі 1,4 млн. грн. (ч. 1 ст.175 КК України - невиплата заробітної плати). 


Із червня минулого року 150 працівників підприємства з виробництва наукоємної техніки для агропромислового комплексу  не отримували заробітну плату. Утім, майже 2,5 млн. грн., що надійшли на рахунки підприємства за цей час, були використані на оплату послуг зв’язку, пального, канцтоварів, відрядження керівництва, юридичних та транспортних послуг тощо.

Загалом у поточному році прокуратурою району порушено та скеровано до суду ще 3 такі кримінальні справи, заявлено 120 позовів про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати на загальну суму 1,2 млн. грн., половину з яких судом вже задоволено, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.