Кримінальну справу хабарника-податківця з Оболоні направлено до суду

habar oboloni

 
Прокуратурою Оболонського району столиці 05.07.2012 скеровано до суду кримінальну справу стосовно колишнього начальника управління оподаткування юридичних осіб ДПІ в Оболонському районі, яка вимагала та одержала хабар у розмірі 3 тис. доларів США (ч. 3 ст. 368 КК України – одержання хабара).


Посадовець податкової інспекції одержала незаконну винагороду за сприяння у видачі столичному товариству свідоцтва платника податку. За її умовою половина хабара була передана відразу, після чого вона підписала позитивний висновок про розгляд реєстраційної заяви.

Під час одержання другої частини хабара її було затримано у власному кабінеті.

До неї застосовано запобіжний захід у вигляді застави.

За одержання хабара в особливо великому розмірі передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 5 жовтня розповів про наступні воєнні ситуації:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.