За невдалий жарт – 10 тисяч гривень штрафу

prok riev new

 
Прокуратурою Подільського району столиці підтримано державне обвинувачення в суді по кримінальній справі стосовно громадянина, який 4 квітня в стані алкогольного сп’яніння зателефонував до міліції і надав неправдиву інформацію про замінування ЖК «Паркове місто» (ч. 1 ст. 259 КК України - завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності). 


Прокинувшись о 5 годині ранку від шуму за вікном, де поруч велися будівельні роботи, чоловік розлютився і повідомив в міліцію, що житловий комплекс заміновано. За вироком Подільського районного суду м. Києва йому призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 10 200 грн.

Слід зазначити, що за змінами до Кримінального кодексу України, які вступили в дію з 7 червня 2012 року, громадянин, вчинивши такі дії, отримав би від 2 до 6 років позбавлення волі, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.