Порушено кримінальну справу стосовно посадовців, які вимагали 2 тис. $ за перемогу на аукціоні

prok riev new
 
Прокуратурою Дарницького району міста Києва спільно з працівниками столичної міліції під час одержання хабара затримано працівника одного зі столичних підприємств, яке на підставі договору, укладеного з Департаментом державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, здійснює діяльність з реалізації арештованого майна.
Посадовець підприємства у приміщенні, де відбуваються торги, отримав 2 тис. доларів США за позитивне вирішення питання щодо перемоги на аукціоні з реалізації арештованого автомобіля VOLKSWAGEN PASSAT. Частину отриманих коштів у розмірі 1,5 тис. доларів США він передав директору підприємства.
 
За вказаним фактом корупційних дій стосовно обох посадовців прокуратурою району порушено кримінальну справу за ч. 1, 3 ст. 368-3 КК України – комерційний підкуп службової особи юридичної особи приватного права), повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.